O Retro Restaurant

Retro Restaurant sídli v historickom centre Trenčína, v meste, ktoré svojou bohatou minulosťou naozaj dýcha. Túto atmosféru sme chceli vniesť aj do charakteru našej reštaurácie. Jej priestranný interiér sme dotvorili štýlovými retro doplnkami, v kuchyni dbáme na poctivú tradičnú slovenskú i medzinárodnú kuchyňu a celý priestor reštaurácie sme schopní prispôsobiť aj tým náročnejším podujatiam a klientom.

Celková kapacita našej reštaurácie je 100 osôb, k dispozícii máme dva salóniky s kapacitou 15 a 35 osôb, detský kútik a v lete otvárame aj príjemnú terasu. Parkovať je možné na verejnom parkovisku priamo pred reštauráciou. Bezbariérový vstup do reštaurácie umožňuje pohodlný prístup aj pre imobilných hostí a rodičov s deťmi. K dispozícii máme aj bezplatné pripojenie na Wi-Fi a platby kartou.

Oslavy, svadby, párty

Radi v našich priestoroch usporiadame najrôznejšie firemné alebo súkromné oslavy, narodeniny, svadby, párty, či pracovné posedenia. Spoľahnúť sa môžete na profesionálne cateringové služby.

Stredy v Retre patria živej hudbe. Príďte si k nám oddýchnuť a zabaviť sa pri príjemných tónoch, chutnom jedle a obľúbenom drinku.